Milujete přírodu, ale trápí vás představa zakousnutého klíštěte?

— PŘÍRODNÍ NÁRAMKY A OBOJKY VÁS OCHRÁNÍ! —

AnýzOn jsou ručně šité náramky z bavlněné látky, plněné tajnou směsí anýzu a fenyklu. Tato přírodní směs spolehlivě odpuzuje klíšťata.

Projděte si nabídku barevných variant a typů zapínání. Anýzové náramky

— Pro celou rodinu —

Jsou ručně šité náramky z bavlněné látky, plněné tajnou směsí anýzu a fenyklu. Tato přírodní směs spolehlivě odpuzuje klíšťata. Náramky noste nejlépe na kotníku, nebo na zápěstí v případě malých dětí. Díky originálnímu vzhledu působí i jako pěkný módní doplněk. Uvidíte, že se vám osvědčí. Vezměte Anýzáčky s sebou na houby, na kolo, nebo jen na procházku.


Anýzové obojky

— Pro kočičky —

Pro kočičky máme obojky s cvočkem (správně tedy drukem), aby se bezpečně rozepl, když se kočka někde venku zachytí. Máme různé vzory látek, které působí i jako pěkný módní doplněk, vaše zvířátko bude bez klíšťat a elegantní!. U koček většinou namočení moc nehrozí. Voda je totiž jediným nepřítelem našich bylinkových obojků.


Anýzové obojky

— Pro pejsky —

Zavažte jim obojek na tkaničku, ať ho neztratí. Váš pejsek bude elegán bez klíšťat v parku i v lesním houští! Jediné, na co je třeba si dát pozor, je voda. Pokud je váš pejsek milovník vody a žádná procházka se neobjede bez pořádného vykoupání, pak vám naše obojky moc nedoporučujeme. Bylinky by měly být ideálně v suchu, aby se předešlo hnití a tedy úplnému znehodnocení směsi a tím i jejích účinků.

 

S námi si do trávy lehnete s naprostým klidem

— VYRAŽTE DO PŘÍRODY —

 

 

Ještě jsme vás nepřesvědčili?

— VÝHODY —

Hlavní výhoda je, že psi a kočky mají naše obojky moc rádi. A co teprve děti!


  Ekologie

  — HOĎ TO NA KOMPOST —

  Jsou plně rozložitelné a ekologické.

  Nezávadnost

  — SÍLA PŘÍRODY —

  Produkty jsou bez toxinů a nevytvářejí alergie.

  Jedinečnost

  — RUČNÍ VÝROBA —

  Anýzáky šijeme tady, v České republice.

  — 

  Našemu Anýzáčku je dobře v suchu a v sáčku!

   —

  Trvanlivost:

  Trvanlivost: 1 - 2 měsíce - podle toho, jak se o náramek / obojek staráte. Pokud je denně v akci, vydrží zákonitě kratší dobu, než když ho vytáhnete jednou týdně ze sáčku a zase ho tam na dalších pár dní uklidíte. Uvidíte sami, že po promnutí či naklepání byliny voní jako nové.

  Obal:

  Obalový zip sáček je použitelný vícekrát, nějaké praktické využití už určitě vymyslíte (korálky, knoflíky...). Používejte sáček i poté, co obojek již neodpuzuje klíšťata. Zkuste prostě jen nevytvářet zbytečný odpad, to je celé.

  — Péče o naše produkty —

  Náramek ani obojek by se neměl máčet. Pokud se omylem namočí, okamžitě jej vysušte fénem nebo u kamen tak, aby uschl co nejrychleji, jinak hrozí plesnivění koření uvnitř. Doporučujeme náramek / obojek uchovávat v uzavíratelném sáčku, kdykoliv jej nemáte vy nebo váš mazlíček na sobě. Před výletem do přírody je dobré náramek promačkat (promnout), nebo lehce naklepat paličkou či kladívkem, aby se směs dobře rozvoněla a účinnost tím byla zaručena.

  Obojky je také lepší dávat, zvláště pejskům, jen na vycházky do lesa a do přírody. Pokud ho necháte pejskovi na krku po celou dobu, rychle se zašpiní, hrozí namočení, následně plesnivění, a nevydrží tak dlouho jako obojek uchovávaný v sáčku.

  Kočičky, které chodí ven podle libosti, by měly mít obojek na krku stále. Bývají čistotnější než pejsci a mokru se vyhýbají.

  — Doporučené velikosti —

  Každý jsme jiný, nejlépe tedy uděláte, když si vše pěkně změříte.

  Míry níže jsou orientační.


  — DĚTI —

  0-3 let > 9 - 12 cm

  3-6 let > 12 - 14 cm

  6-12 let > 14 - 18 cm


  — DOSPĚLÍ —

  Dámská ruka > cca 20 cm

  Dámský kotník > 20 - 28 cm

  Pánská ruka > 20 - 30 cm

  Pánský kotník > 22 - 35 cm


  — KOČIČKY A PEJSCI —

  Orientační tabulka psích plemen

   Pro kočky doporučujeme 19 cm - 24cm. Máte doma krejčovský metr? Bude to jistější!


  Koupit Anýzák